Home

Débile Prophétie Étourdir liljan ljusstake auktion salade Contour candidat

Slutpris för Ljusstake, "Liljan" Ystad

Ljusstakar ”Liljan” - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKAR, 1 par " Liljan " Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, 1900-tal.  Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet

Ljusstake, Ystad metall, (liljan) Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4561

Local hero: Liljan - Trendenser

Ljusstake mässing Liljan Ystad Metall

Ljusstake, Ivar Ålenius-Björk, Liljan, mässing, Ystad metall, Glainsats,  Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion  med konst och inredning -

4 små ljusstakar mässing Liljan Ystad metall

LJUSSTAKAR, 4 st, "Liljan", Ystad Metall, Ivar Ålenius Björk. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall,  1950-60-tal. - Bukowskis

Slutpris för Ljusstake "Liljan" Ystad

Se produkter som liknar Ljusstake, Ystad Metall, Lilj.. på Tradera  (579663963)

Swedish Lily/Liljan ljusstakar - Stockholms Auktionsverk

LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall. Silver &  Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet

LJUSSTAKAR, 10 st, "Liljan", Ivar Ålenius Björk för Ystad Metall. -  Bukowskis

Ljusstakar, 2 + 4 st, bland annat Ivar Ålenius, Liljan, Ystad metall, höjd:  7-12 ca - 1110 8077 - Metropol Auktioner

LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing,  1900-talets andra hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Skultuna. Belysning &  Lampor - Ljusstakar - Auctionet