LJUSSTAKAR, 1 par " Liljan " Ivar Ålenius Björk, Ystad metall, 1900-tal. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
Ljusstake, Ystad metall, (liljan) Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4561
Ljusstake, Ivar Ålenius-Björk, Liljan, mässing, Ystad metall, Glainsats, Sverige. Höjd: 12 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
LJUSSTAKE, mässing, "Liljan", Ivar Ålenius Björk, Ystad metall. Silver & Metall - Tenn, Mässing & Koppar - Auctionet
Ljusstakar, 2 + 4 st, bland annat Ivar Ålenius, Liljan, Ystad metall, höjd: 7-12 ca - 1110 8077 - Metropol Auktioner
LJUSSTAKAR, 3 st "Liljan", Ivar Ålenius-Björk, Ystad Metall, mässing, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis